Poznaj naszą firmę

simplySMART oferuje innowacyjne oprogramowanie webowe typu SaaS dla małych i średnich przedsiębiorstw na terenie Łodzi oraz centralnej Polski.

Nasze rozwiązania są nastawione na osiągnie maksymalnych korzyści przez naszych Klientów w postaci: zwiększania zysków, oszczędności czasu, tworzenia nowych kanałów sprzedaży oraz budowania relacji na nieznanym dotychczas poziomie. Analizujemy, optymalizujemy, wdrażamy i zwiększamy satysfakcję.


simplySMART bo proste rozwiązania są najlepsze.

simplySmart z Łódzi to oprogramowanie służące do tworzenia responsywnych: wizytówek www, stron internetowych dla firm, sklepów internetowych, systemów CRM (ang. Customer Relationship Management), systemów zarządzania treścią CMS oraz innego dedykowanego oprogramowania wspomagającego prowadzenie i marketing przedsiębiorstwa w Internecie.


Wspieramy polski biznes. Niezależnie od lokalizacji.

Zastosowane rozwiązania sprawiają, że funkcjonalności dostępne dotychczas po zainstalowaniu na lokalnych komputerach użytkowników, zostały rozpowszechnione wszędzie tam gdzie istnieje dostęp do sieci Internet i wpływają korzystnie na komunikację z Klientami oraz redukują czas potrzebny na relacje business-to-customer oraz customer-to-business

Z nami Twoje przedsięwzięcia będą simply i smart

Platforma wzajemnego partenrstwa. Program Partner2Partner. Dowiedź się wiecej

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2014-2019 by simplySMART.